Kalite ve Çevre

 
 

 

 


Bildiğiniz tüm kalite algılarını unutun!

Designfloor için kaliteyi anlamlı kılan algı: ‘’ algılanan kalite ve gerçek kalitenin ‘’ başarılı bir şekilde meç edilmesidir. Çünkü ancak bu iki nitelikli durumun varlığında, kalitenin varlığından söz edilebilir. Kalite eşittir niteliktir. Nitelik ise ürünün sahip olduğu pozitif özellikler bütünüdür. 

 

Bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek gereksinimleri karşılama yeteneğine dayanan bu pozitif özellikler bütününden hareketle ilerliyor ve ‘’ Kalite, kimse bakmadığında da doğru olanı yapmaktır.‘’ içgörüsü ile büyüyoruz. 

 

Designfloor, çok uzaklara gitseniz bile; çekim alanının dışına çıkamayacağınız yaşam alanları sunar. Bitkilerin fotosentezi, doğa için ne kadar değerli ise; bizim için de sizin sağlıklı nefes alıp vermeniz o kadar değerli...
 

Designfloor; Montajı kolay ve alerji riski olmayan, Toz zerreciklerini dahi barındırmayan bir üründür! Aşınmaz ve düzgün yüzey tabakası sayesinde kolayca temizlenir. Designfloor laminat parkeleri alerjiden etkilenenlere tavsiye  edilir. Designfloor çocuk odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. 


 

Su temelli yerden ısıtma sistemlerinde CE normalarının 6 katından fazla daha çevreci bir enerji tasarufu;


 

( norm= 0.13 m2 x kw / Designfloor = 0,083m2 x kw)


 

Designfloor Parke size kelimenin tam anlamıyla sıcak bir mekan sunar! Döşeme altı ısıtma sistemlerine uyumlu bir döşeme için yapacağınız tek şey, alt tabakanın ısı direncini parkenin ısı direncine ilave etmekten ibarettir. Tatmin edici bir uyumun sağlanması için, toplamın 0,13 m2 K/W’yi aşmaması gerekir. Designfloor  laminat parkelerin termal direnç göstergesi için şöyle bir bilgi verilebilir:


Formaldehit emisyonu E1-HCH0 Avrupa Zor Tutuşma Standardı Cfl-S1 Ve DS geçişi için direnç sınıflandırması Üretimde kullanılan bütün ürünler PEFC standardına göre temin edilmekte olup, parkede kullanılan ağacın yalnızca varlığını sürdürebilen ormanlardan gelmesine büyük bir özen gösterilmektedir.

 

Kullanım Sınıfı:

Designfloor laminat parkeler sahip oldukları direnç sayesinde çok değişik yerlerde kullanım imkanı sunmaktadır. Darbelerden etkilenmeyen, leke tutmayan, sigara yanığına mukavim olan ve mobilya yer değişiminden tahrip olmayan bir yapıda tasarlanmışlardır. Grafikte Laminat Parke sınıf ve genel kullanım alanları gösterilmektedir.Designfloor sınıf ve genel kullanım alanları olarak Türkiye'deki en kaliteli Laminat Parkedir.


 

- Türkiye'de ilk ve tek 8mm ac5 ve 12mm ac6 laminat parke olma özelliği
- Fransız iç mekan VOC( ucucu organik maddeler) klasmanında A+ sertifikası
- 870/m3 olan hdf yoğunluğunun neme dayanıklılık ve taşıma kuvveti
- Cfl-s1 alev almazlık sertifkası
- Ce belgeli kaymazlık sertifikası 

 

 

CE işaretlidir. Çünkü şıklık uyumla başlar:

Bütün designfloor laminat parkeler CE belgelidir. Dolayısıyla aldığınız parkenin Avrupa sağlık, emniyet ve çevre standartlarına uygun olarak üretildiğinden emin olursunuz. Uygunluk testi üç aşamada başarılı bir şekilde uygulanmaktadır: